KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894531

nr 1289 4531

Bert ”Målare” Atterving, Bakgården Götgatan 46, signerad. 1977. Olja på duk, 100x82 cm

Utrop:

500 kr

måndag 18 november 2019
kl 18:10:44